JONZAC Dětský dermo-reparativní krém
(40ml)

JONZAC Dětský dermo-reparativní krém

Hodnocení˝: Hodnocení˝: 5,00 5,00 (2 hlasy)
Výrobce: Laboratoire Léa Nature (FRA)
Kód zboží: 3956662
HEM: Čestné prohlášení
Skladem: Ano
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 288,43 Kč
Cena: 349,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

TERMÁLNÍ BIOKOSMETIKA – BÉBÉ

REPARATIVNÍ KRÉM

ÚČINKY

Termální voda Jonzac hojí dětskou pokožku díky těmto svým účinkům:
- ZKLIDŇUJÍCÍ ÚČINEK pro zklidnění přechodného zarudnutí pokožky běžného u dětí
- REGENERAČNÍ ÚČINEK pro posílení kožní bariéry
- ISOTONICKÝ ÚČINEK pro zajištění dokonalého souladu s pokožkou bez narušení přirozené rovnováhy epidermis
Účinnost přípravku je zesílena díky přírodnímu hydratačnímu faktoru L-PCA, který zpevňuje kožní bariéru a dodává dětské pokožce OPTIMÁLNÍ FYZIOLOGICKOU OCHRANU.

INDIKACE

Přípravek je určen na přechodné podráždění a zarudnutí kůže v oblasti obličeje i těla. Na podráždění související s externími faktory: podrážděná kůže v oblasti úst, kožních záhybů (uši, krk …). Menší plochy suché kůže, odřeniny, škrábance, oděrky, stopy jizev. Díky obsahu Termální vody Jonzac, ve spojení s L-PCA s ochranným účinkem, zklidňuje Dermo-reparativní krém podráždění kůže a její přechodné zarudnutí. Obsah mědi a zinku dodává přípravku antibakteriální účinek a obnovuje a posiluje kožní bariéru kojenců. Jejich pokožka je chráněna proti vnějším agresivním vlivům. Pokožka je zklidněná a vyhojená. Vysoká snášenlivost. Dermatologicky testováno. Vytvořeno a testováno tak, aby byla minimalizována rizika alergických reakcí.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Aplikujte 2 až 3krát denně na podrážděná místa po jejich předchozím pečlivém vyčištění a vysušení. K čistění pokožky používejte dermo-čistící jemný mycí gel. Nelze aplikovat na poškozenou mokvající pokožku. V případě, že zarudnutí pokožky přetrvává, poraďte se s lékařem.

OBSAH

Přípravek obsahuje 30 % Termální vody Jonzac, patentovanou účinnou látku L-PCA, patentovanou účinnou látku F.P.D., kyselinu hyaluronovou. Vhodné i pro vegany. Netestováno na zvířatech.


Hodnocení zboží

(nejhorší) (nejlepší)

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky doporučit tento web známému